برنامه نویسی ویندوز ، اندروید و ios

تیم برنامه نویس تدبیرکامپیوتر توانمند در برنامه نویسی ویندوز ، اندروید و ios

جهت دریافت این خدمت کافیست فرم زیر را کامل کنید

برنامه نویسی فرایند طراحی ، تولید و ساخت یک برنامه قابل اجرا برای انجام یک فعالیت خاص است. تیم برنامه نویس تدبیر کامپیوتر با یک دهه تجربه در این زمینه ، بستر مناسبی را برای تبدیل ایده های شما به اپلیکیشن فراهم کرده است .

 

ایده های موفق !

در طول روز ( حتی شب! )  ایده های بسیار زیادی به ذهن انسان خطور می کند . به طور کلی میتوان ایده های خطور کرده به ذهن بشر را به دو دسته تقسیم کرد ؛ ایده های موفق و ایده های ناموفق !

در ادامه ویژگی های یک ایده ی نرم افزاری موفق را با همدیگر بررسی می کنیم ؛

 

ایده های موفق نرم افزاری

 

اول ، نیازسنجی ؛

نیازسنجی رکن اصلی موفقیت هر ایده است . ایده ها برای رفع نیاز ها به ذهن ما خطور می کنند . ولی قبل از آنکه بخواهیم ایده مان را در مقیاس فراگیر اجرا کنیم  باید بررسی کنیم که آیا این نیازی که در درون ما احساس می شود در درون دیگران نیز وجود دارد یا خیر .

اپلیکیشنی که کاربر نیازی به آن پیدا نکند ، یک اپلیکیشن شکست خورده است.

 

دوم ، فراگیر بودن ؛

اکنون که مطمئن شدیم این احساس نیاز در دیگران نیز وجود دارد باید تمام تلاشمان را بکنیم که این نیاز را در تعداد زیادی از افراد برطرف کنیم !

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن در پلتفورم های فراگیر و در دسترس برای همه افراد ، میزان شانس موفقیت ایده مان را به صورت چشمگیری افزایش می دهد.

 

سوم ، ادامه دادن

پس از تولید اپلیکیشن و رساندن آن به دست کاربران ، باید آماده رشد و توسعه دادن آن نیز باشیم. با دریافت بازخورد از کاربران و کشف نیاز ها و مشکلات جدید ، نیاز پیدا می کنیم که نسخه ها و ویرایش های جدیدی از نرم افزارمان را تولید و به دست کاربران برسانیم.

در اصل می توان گفت حیات یک ایده وابسته به اجرای صحیح و مداوم این مرحله است.

 

برنامه نویسی ویندوز ، اندروید و ios

 

تدبیر کامپیوتر ، دارای تیم متخصص برنامه نویسی ویندوز ، اندروید و ios

تیم حرفه ای ما توانایی برنامه نویسی برای انواع پلتفورم های پرکاربرد امروزی را دارد. از این رو با همکاری ما می توانید ایده خود را در سطحی کاملا فراگیر اجرا کنید . همچنین تیم برنامه نویسی ما با بهره مندی از تجربه ای بالا در این زمینه ، توانایی مشورت دادن به شما در امر توسعه نرم افزار و اجرای آن به صورت بهینه را نیز دارد.

ما برای برنامه نویسی از برنامه ها و ماژول های آماده استفاده نمی کنیم . بنابراین می توانیم ایده های شما را به صورت دقیق و بدون هیچگونه محدودیتی اجرا کنیم. روی ما حساب کنید …

ما را به دوستان خویش معرفی کنید ...

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
دیگر خدمات ما ...