طراحی سایت و برنامه نویسی وب

طراحی سایت و برنامه نویسی وب به صورت کاملا تخصصی

جهت دریافت این خدمت کافیست فرم زیر را کامل کنید

امروزه داشتن یک وب سایت مناسب از الزامات موفقیت در کسب و کار به شمار می آید. یک سایت خوب ، ارتباط شما با مشتریان را حفظ می کند و مرز های کسب و کارتان را تا جهان گسترش می دهد.

 

تیم حرفه ای تدبیر با بهره مندی از تجربه بالا در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی وب، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

 

طراحی سایت و برنامه نویسی وب تدبیر کامپیوتر

 

چرا باید یک وب سایت داشته باشیم ؟

 

1. تغییر در فرایند آشنایی مشتریان با صاحبان کسب و کار ها

خیلی چیز ها عوض شده است!  امروزه اگر شخصی نیاز به خدمت یا محصولی داشته باشد ، اولین مکانی که به جست و جوی آن می پردازد در فضای اینترنت است. و بعد اگر به نتیجه ی دلخواه خود در اینترنت نرسد ( که می رسد ! ) به سراغ پرس و جوی محلی می رود.

با توجه به این موضوع اگر برای ارائه ی محصول یا خدماتتان از وب سایت استفاده نکنید ، بسیاری از مشتریان بالقوه ی موجود در اینترنت را از دست خواهید داد.

 

2. جا به جایی مرز ها !

بله ! مرز ها جابجا شده اند و تا اطلاع ثانوی خبری از آن ها نیست !

با گسترش و پیشرفته شدن خدمات پست ، دیگر محدودیتی در رساندن محصولات به مشتریان دوردست وجود ندارد . همچنین با برخورداری از یک وب سایت مناسب می توان بسیاری از خدمات را به صورت غیر حضوری به کاربران ارائه داد.

 

3. تنها روی فضای مجازی حساب نکنید !

جای خالی وب سایت را نمی شود با فضای مجازی پر کرد ! هدف از ایجاد فضاهای مجازی صرفا ارتباط مردم با یکدیگر بوده و هیچ یک از این فضاها مناسب جهت فروش و ارائه ی خدمات به مشتریان طراحی نشده اند .

بهترین استفاده از فضای مجازی زمانی است که شما از آن در کنار یک وب سایت قدرتمند استفاده کنید. در واقع وب سایت مرکز ارائه ی محصولات و خدمات شما می شود و شبکه های مجازی تعامل شما با مشتریانتان را بیشتر و آسان تر می کنند .

 

طراحی سایت و برنامه نویسی وب به صورت کاملا تخصصی

 

وب سایت شما ، هویت کسب و کار شماست

وب سایت محل آشنایی مشتریان با شماست . وب سایت محل میزبانی شما از مشتریان است .

به ظاهر و رابط کاربری سایتتان بیش از هر چیز دیگری باید اهمیت بدهید . اگر راه اندازی و طراحی سایت خود را به افراد ناآگاه و بی تجربه بسپارید، ضرر غیر قابل جبرانی را به کسب و کار خود وارد خواهید کرد.

 

تدبیر کامپیوتر ، دارای تیم حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی وب

ما با آگاهی از میزان اهمیت وب سایت در موفقیت شما و با برخورداری از مهارت بالا در این زمینه ، تمام تلاش و دقت خود را در جهت طراحی وب سایتی درخور شان شما به کار می بندیم . روی تجربه بالای ما حساب کنید …

ما را به دوستان خویش معرفی کنید ...

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
دیگر خدمات ما ...